Interbud Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

W dniach od 23 do 25 lutego zapraszamy serdecznie wszystkich odwiedzających Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD, na naszą strefę narzędzi (stoisko nr 104), gdzie przygotowaliśmy aż cztery strefy tematyczne: remontowo – budowlaną, dekarsko – ciesielską, meblarską oraz strefę ogród.

Na 25 lecie istnienia Targów, na 200 metrowej powierzchni, zaprezentujemy nowości wiodących marek w Polsce. Głównymi Partnerami podczas Targów będą firmy: Bosch, Festool, Lange Łukaszuk (dystrybutor marek: Starmix, Collomix, Steinel, Wolfcraft), Luna, Rapid, Guide oraz Stihl.W każdej strefie będzie można przetestować najnowsze narzędzia i technologie, uczestniczyć w pokazach sprzętu i wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Odwiedzający naszą strefę narzędzi będą mogli spotkać się i wziąć udział w panelach dyskusyjnych z członkami i administratorami największej facebookowej grupy Prace Wykończeniowe oraz z najbardziej rozpoznawalnym youtuberem, specjalistą od suchej zabudowy Panem Rogerem Zatorskim z firmy Gipskartonitd. Zainteresowanych współpracą zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych w Łodzi i Ostrzeszowie lub do kontaktu z naszymi Handlowcami.

Serdecznie zapraszamy już dziś.