Targi Budowlane Solutions Building

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Targach Budowlanych Building Solutions, które odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku, w nowym centrum targowo-konferencyjnym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k. Warszawy.

Podczas trzech dni Targów zaprezentujemy Państwu praktyczne zastosowania narzędzi budowlanych, ciesielskich i stolarskich. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy wyjątkowe promocje na zakup narzędzi oraz konkursy z nagrodami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk A67 i A68 znajdujących się w hali F oraz namiotu z samochodem pokazowym w strefie BauMaster.

 

 

 

 

 

>>>Pobierz darmowy bilet wstępu<<<

 

Building Solutions to największe targi budowlane w centralnej Polsce. Celem organizatorów jest wypromowanie najnowszych trendów w budownictwie, proponowanych zarówno przez liderów branży, jak również firmy, które zaczynają zdobywać swoją pozycję.

Oprócz prezentacji produktów i usług stosowanych w nowoczesnym budownictwie, każdy z wystawców przygotowuje specjalne oferty targowe. Ważną częścią targów jest seria pokazów i szkoleń  z nowoczesnych rozwiązań budowlanych, które przyciągają profesjonalistów z branży.
To świetna okazja zarówno do wymiany doświadczeń, zorientowania co do kierunku rozwoju branży jak i nawiązania kontaktów biznesowych. 

Jeszcze nigdy w naszym regionie nie odbyły się targi budowlane organizowane z takim rozmachem.

Dodatkowo, podczas targów zaplanowano szereg atrakcji i wydarzeń dla zwiedzających, m. in.:

- Eliminacje Mistrzostw Świata STRONGMAN - Najważniejsze zawody w tej części europy.  Zawody odbędą się z wykorzystaniem produktów i materiałów Wystawców.
- Rekord Guinnessa w największym wspólnym Grillu na Świecie - Building Solutions we współpracy z Polską Reprezentacją BBQ, odbędzie próbę pobicia rekordu świata- ponad 50 m2 rusztu podwieszonego na dźwigu i ponad 1 t mięsa..!